COS CUMPARATURI
nici un produs
Editura infiintata in anul 1919
Inregistrare | Reamintire parola
Cauta dupa
 
Cautare avansata
Despre Noi - Contact
ADRESA: Calea Victoriei nr. 133 (Intrarea prin strada Sfintii Voievozi nr. 61)
TEL/FAX: 021/319.65.99
EMAIL REDACTIE: madalina.ghiu@polirom.ro
EMAIL VINZARI: sales@polirom.ro
 
CONSILIUL DIRECTOR:
Nicolae Manolescu
Mircea Mihaies
Silviu Lupescu
 

DIRECTIA PRODUCTIE EDITORIALA:
Madalina Ghiu, redactor-sef – madalina.ghiu@polirom.ro
Paul Paduraru, director de producţie – paul.paduraru@polirom.ro
Radu Raileanu, director artistic – radu.raileanu@polirom.ro
Carmen Parii, grafician – carmen.parii@polirom.ro
Daniel Scurtu, sef DTP – daniel.scurtu@polirom.ro
 

DIRECTIA ECONOMICA:
Cristian Calancea, director economic – cristian.calancea@polirom.ro
 

DIRECTIA COMERCIALA:
Viorel Cordun, director comercial – viorel.cordun@polirom.ro
Vlad Vinatoru, director vinzari Iasi – vlad.vinatoru@polirom.ro
Maria Bunduc, asistent director comercial – comercial@polirom.ro
Alina Hagiu, comenzi www.cartearomaneasca.ro si carte prin posta – sales@polirom.ro
 

DIRECTIA PROMOVARE:
Claudia Fitcoschi, director de promovare si relatii cu presa, Iasi – claudia.fitcoschi@polirom.ro
Ana-Maria Tabarca, redactor de promovare, Iasi – anamaria.tabarca@polirom.ro
Any Hariga, redactor de promovare, Iasi – any.hariga@polirom.ro


Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor
© Copyright 2005 - 2016 by Editura Polirom | Toate drepturile rezervate